אודות חברת יסודות

יסודות היא חברה לכתיבת תוכן מתקדם. שירותי החברה מושתתים על הכישרון ליצור במילים, על ניסיון רב-שנים בעולמות הכתיבה הקריאטיבית, על ניסיון רב שנים בחקר המילה הכתובה והנאמרת ועל השאיפה הלוהטת להעניק, לייחד, להרחיב ולהעצים. יסודות הוקמה בכדי להוות מרכז לייעוץ והדרכה ולהיות בית ליצירות איכות חד-פעמיות עבור אירועים מיוחדים, עבור עסקים וארגונים ועבור אנשי מפתח ויעדים אסטרטגיים

מילה נכונה אחת שווה אלף תמונות

ד"ר חן יסודות

ד"ר חן יְסוֹדוֹת (לשעבר קלַיְנמן) הוא משורר, הוגה דעות, מרצה וחוקר ספרות. במהלך שנות עבודתו ככותב וכאישיוּת ספרותית פעילה, צבר חן הכרה כיוצר ייחודי, בעל קול עצמאי מוערך ותפיסת עולם מובהקת. מלבד פרסומים אקדמיים, הוציא חן עד כה חמישה ספרי שירה והגות רעיונית ופרסם יצירות, רשימות ומאמרים בעיתונות הכתובה והמקוונת לגווניה וסוגיה. במקביל לפעילותו הגדלה והולכת בתחומי היצירה הספרותית, חילק חן את שנותיו בשני שְׂדות לימוד ומחקר עיקריים – חקר המוח והפסיכולוגיה מצד אחד וחקר הספרות מצד שני. את לימודי התואר הראשון שלו סיים חן בתכנית למדעי המוח באוניברסיטת בר-אילן. לאחר מכן עבד מספר שנים במעבדות לחקר מוח ושפה באוניברסיטה, כשבמקביל כתב את עבודת הדוקטור שלו בספרות מַשְׁווה. לאחר מכן החל לעבוד כמרצה וכחוקר ספרות עברית. לאורך שנות פעילותו המגוונת, ביקש חן להסביר ולהדגיש את החשיבות המעשית של אמנות הכתיבה בהבנת הנפש האנושית והעצמתהּ, בגילוי רעיונות, בהקניית ידע ומשמעות ובחשיפת מורכבותו המופלאה של העולם. את "יסודות" הקים חן מתוך ניסיונו עם שירותי הכתיבה המגוונים ומתוך תשוקה לתת ביטוי פרקטי נרחב לכוחו של הניסוח המילולי בכל התחומים – תחומי הנפש והרוח, תחומי ההנהגה וההובלה, תחומי הפעילות הארגונית, העסקית והציבורית ותחומי המחקר והפיתוח לכל גוניהם. חן יסודות שם לו למטרה להורות, להדריך ולהגשים. והוא עושה זאת מתוך הבנה עמוקה של חשיבות ההבעה המילולית הנכונה ומתוך ידיעת הכוח, המעמד וההתרגשות הכרוכים בגילוי העולם במילים.

למה יסודות?

גיוון

כתיבת שירה; יצירת הגות; חקר הספרות – עברית ועולמית; חקר המוח והשפה; לימודי פסיכולוגיה; כתיבה עבור עסקים וארגונים; כתיבה יוצרת עבור אנשים פרטיים; כתיבה אסטרטגית עבור אנשי מפתח – כל אלה ועוד הם חלק מן הניסיון המצטבר והוורסטילי של חן יסודות. הגיוון מאפשר גישה בלתי-אמצעית לטווח נרחב של סוגי כתיבה ובעיקר – הוא יוצר גישה רעננה ובין-תחומית המשלבת את היתרונות של כל תחום עבור כל תחום.

ניסיון

ליסודות, בהובלתו של חן יסודות, ניסיון מצטבר של קרוב לשני עשורים בכתיבה יוצרת במגוון תחומים. הניסיון הרב בא לידי ביטוי בכישרון ליצור טקסטים אפקטיביים ובהבנה וניתוח עמוק של המילה הכתובה והנאמרת בכדי להתאים את המילים הנכונות לאופיו של הצורך המילולי.

אפיון

הכלי החשוב ביותר לכל שירות כתיבה מתקדם הוא היכולת להבין את ייחודו הפנימי ואת אופיו של האדם, של מוביל הארגון, של איש המפתח או של העסק עצמו. תהליך האפיון ביסודות הוא תהליך נעים ואינטנסיבי כאחד של גילוי עצמי. זהו תהליך משותף שבו נעשה ניסוח צלול, מסודר ואלגנטי של החוויה, הרעיון, המסר.

כתיבה אסטרטגית

גיבוש יצירות חכמות ורבות תנופה עבור אנשי מפתח, הובלה ומנהיגות, החל מנאומים וכלה בניסוח רב-תכליתי של מדיניות תיאורטית ומעשית.

כתיבה לעסקים וארגונים

מיתוג מילולי. כתיבה שיווקית טעונת השראה. בניית חזון. חתירה ליצירת מערך מבריק של כתיבת תוכן והעמדת העסק או הארגון על מלוא קומתו הייחודית.

כתיבה לאירועים מיוחדים

גיבוש יצירות חד-פעמיות עבור אירועים מיוחדים ויוצאי דופן. נאום של פעם בחיים; טקס נישואין בהתאמה אישית; יצירות אוטוביוגראפיות אמנותיות; מילות הנצחה, ועוד.