כתיבה אסטרטגית

"כתיבה אסטרטגית" פירושה כתיבה אקסקלוסיבית עבור אנשי מפתח והובלה בתחומים שונים, בין אם הם בתחום הציבורי ובין אם בתחום הפרטי. כתיבה אסטרטגית כוללת אפשרויות שונות ומותאמות כמו כתיבת נאומים יוצאי דופן, ניסוח חזון מדיני או יצירת תכנית פעולה אסטרטגית. כולם תובעים הדגשה גדולה של שאר-רוח, צלילות ואלגנטיות. לכתיבה אסטרטגית דרושה ורסטיליות אנליטית וניסוחית רבה בכדי לצקת את התשתית הנכונה להצגת הדברים. דרושה שליטה בפרטים והבנה פנימית של מושא הכתיבה ועם זאת נחוצה גם גישה חיצונית, חריגה ורעננה בכדי ליצור יצירה מפוכחת ומודעת לעצמה ולהקשריה. מודעות עצמית ופיכחון הם מאבני היסוד של כל חשיבה אסטרטגית ופעולה אסטרטגית.

בכתיבה אסטרטגית ישנו הכרח גדול מן הרגיל בשיתוף פעולה מלא בין הגורמים המעורבים השונים. למשל, כתיבת נאום עבור איש ציבור דורשת קשב מלא לאיש הציבור עצמו, לקרוביו המעורבים וליועציו השונים – החל ביועצי התקשורת וכלה ביועצים האסטרטגיים. ביסודות אנו שמים דגש על שיתוף הפעולה ומעודדים הכרה עמוקה עם עולמו ועבודתו של איש המפתח. רק מתוך כך ניתן להוציא אל הפועל יצירה צלולה, חכמה, רבת-תנופה. רק כך ניתן ליצור מארג כתוב שמוטמעים בו בצורה מעולה כלל התביעות, הצרכים והשאיפות.


שירותים המסופקים במסגרת כתיבה אסטרטגית

חיבור נאומים

יצירת חזון

כתיבת מדיניות, תיאורטית ומעשית

ניסוח אסטרטגי כולל

ד”ר חן יסודות

יסודות היא בית לכתיבה מתקדמת. הוקמה על ידי חן יסודות (לשעבר קלינמן) – משורר, איש הגות, איש חקר המוח לשעבר, חוקר, מרצה ודוקטור לספרות – בכדי ליצור ארגון מוביל המתמחה ביצירת תכנים בעלי ערך מוסף יוצא דופן. יסודות שמה לה למטרה ליצור איכויות יחידניות ותכנים יוצרי שינוי ולהיות מרכז מוביל ומייעץ לכתיבת תוכן.

כתיבה אסטרטגית

גיבוש יצירות חכמות ורבות תנופה עבור אנשי מפתח, הובלה ומנהיגות, החל מנאומים וכלה בניסוח רב-תכליתי של מדיניות תיאורטית ומעשית.

כתיבה לעסקים וארגונים

מיתוג מילולי. כתיבה שיווקית טעונת השראה. בניית חזון. חתירה ליצירת מערך מבריק של כתיבת תוכן והעמדת העסק או הארגון על מלוא קומתו הייחודית.

כתיבה לאירועים מיוחדים

גיבוש יצירות חד-פעמיות עבור אירועים מיוחדים ויוצאי דופן. נאום של פעם בחיים; טקס נישואין בהתאמה אישית; יצירות אוטוביוגראפיות אמנותיות; מילות הנצחה, ועוד.

מאמרים מתחום "כתיבה אסטרטגית"

מילות הנצחה: פנייה לאבלים

אבלים יקרים, אני משתתף בצערכם ומוסר את ניחומיי. מניסיוני, אני יודע כמה …

כתיבה לחתונות

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מבקשים להתחתן "בדרך שלהם".

כתיבת תוכן עסקי וארגוני

כל ארגון יש הזהות שלו, ביסודות אנחנו עוזרים לבירור הזהות.

כתיבת נאומים

בעת כתיבת נאום, אנו מבקשים להבין יחד עם הלקוח את ההקשר המלא.

כתיבת חזון ארגוני ועסקי

לכל ארגון – בין אם הוא גוף ציבורי ובין אם הוא גוף פרטי – יש החזון שלו.