כתיבה לאירועים מיוחדים

ב"יסודות" אנו מעניקים לכם את המילים שלכם לרגל כל אירוע ולמען כל מטרה. אנו כותבים לכם את היצירה שהיא כולה שלכם. אנו עוזרים לכם להרגיש מחדש ולהביע בעזרת המילים את הרגע המיוחד, את החוויה, את ניסיון החיים.
אנו כותבים עבורכם גם בזמנים שמחים, כמו כתיבה לחתונות ואירועי חגיגה אחרים, וגם בזמנים קשים, שעות של פרידה וגעגוע. אנו כותבים יצירות חד-פעמיות שמביעות אתכם: נאומים, טקסים, ברכות, מכתבים, פניות מיוחדות, סיפורי חיים, דברי הספד, ניסוח מצבה, מילות הנצחה ועוד ועוד.
אנו כותבים עבורכם כי, למען האמת, זה הכישרון הייחודי שלנו. אנו יודעים לשאול נכון, להקשיב, להבין ולהרגיש אתכם ולתת ביטוי עמוק ומדויק לעולמכם. והכול מתוך רגישות וחכמת חיים. התקשרו אלינו, נשמח מאוד להרחיב ולעמוד לשירותכם.


שירותים המסופקים במסגרת כתיבה לאירועים מיוחדים

כתיבה לחתונות – החופה, כתיבת טקס הנישואים

כתיבה לחתונות – הצהרות אהבה, נאום בני הזוג ועוד

כתיבת נאומים או דברי ברכה לרגל אירוע מיוחד

מילות הנצחה – כתיבת הספד, כיתוב על מצבות

ד”ר חן יסודות

יסודות היא בית לכתיבה מתקדמת. הוקמה על ידי חן יסודות (לשעבר קלינמן) – משורר, איש הגות, איש חקר המוח לשעבר, חוקר, מרצה ודוקטור לספרות – בכדי ליצור ארגון מוביל המתמחה ביצירת תכנים בעלי ערך מוסף יוצא דופן. יסודות שמה לה למטרה ליצור איכויות יחידניות ותכנים יוצרי שינוי ולהיות מרכז מוביל ומייעץ לכתיבת תוכן.

כתיבה אסטרטגית

גיבוש יצירות חכמות ורבות תנופה עבור אנשי מפתח, הובלה ומנהיגות, החל מנאומים וכלה בניסוח רב-תכליתי של מדיניות תיאורטית ומעשית.

כתיבה לעסקים וארגונים

מיתוג מילולי. כתיבה שיווקית טעונת השראה. בניית חזון. חתירה ליצירת מערך מבריק של כתיבת תוכן והעמדת העסק או הארגון על מלוא קומתו הייחודית.

כתיבה לאירועים מיוחדים

גיבוש יצירות חד-פעמיות עבור אירועים מיוחדים ויוצאי דופן. נאום של פעם בחיים; טקס נישואין בהתאמה אישית; יצירות אוטוביוגראפיות אמנותיות; מילות הנצחה, ועוד.

מאמרים מתחום "כתיבה לאירועים מיוחדים"

מילות הנצחה: פנייה לאבלים

אבלים יקרים, אני משתתף בצערכם ומוסר את ניחומיי. מניסיוני, אני יודע כמה …

כתיבה לחתונות

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מבקשים להתחתן "בדרך שלהם".

כתיבת תוכן עסקי וארגוני

כל ארגון יש הזהות שלו, ביסודות אנחנו עוזרים לבירור הזהות.

כתיבת נאומים

בעת כתיבת נאום, אנו מבקשים להבין יחד עם הלקוח את ההקשר המלא.

כתיבת חזון ארגוני ועסקי

לכל ארגון – בין אם הוא גוף ציבורי ובין אם הוא גוף פרטי – יש החזון שלו.