כתיבה לעסקים וארגונים

כתיבה שיווקית טובה היא כתיבה שמגדילה את מחזור המכירות של העסק. וזה מה שאנחנו עושים ב"יסודות". אנחנו יודעים למנף כל פיסת מלל כך שהיא תקדם את העסק ותעצים את כוח החשיפה והמשיכה שלו.
מה כל זה אומר? קודם-כל זה אומר שאנו כותבים הכול: החל מכתיבת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה, כתיבה לפייסבוק, לינקדין וקידום בגוגל, דרך כתיבת מאמרי תוכן, כתבות תוכן, ניוזלטרים, תסריטים, מצגות ותמלול של שיחות מכירה וכלה ב"מיתוג מילולי" – הכולל פרופיל עסק, שם לעסק, יצירת סלוגן ועוד ועוד. שנית, זה אומר שאנו מציעים את הידע השיווקי שלנו במטרה לחדד את המסר השיווקי וליצור אפקט משיכה יוצא-דופן. שלישית, זה אומר שאנו חושבים קדימה וקושרים את הכול בחזון וביעדים הקרובים והרחוקים של העסק. התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולעמוד לשירותכם


שירותים המסופקים במסגרת כתיבה לעסקים וארגונים

מיתוג מילולי כולל

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת מצגות

כתיבת תסריטים

כתיבת חזון עסקי וארגוני

כתיבה ארגונית ועסקית מקיפה

ד”ר חן יסודות

יסודות היא בית לכתיבה מתקדמת. הוקמה על ידי חן יסודות (לשעבר קלינמן) – משורר, איש הגות, איש חקר המוח לשעבר, חוקר, מרצה ודוקטור לספרות – בכדי ליצור ארגון מוביל המתמחה ביצירת תכנים בעלי ערך מוסף יוצא דופן. יסודות שמה לה למטרה ליצור איכויות יחידניות ותכנים יוצרי שינוי ולהיות מרכז מוביל ומייעץ לכתיבת תוכן.

כתיבה אסטרטגית

גיבוש יצירות חכמות ורבות תנופה עבור אנשי מפתח, הובלה ומנהיגות, החל מנאומים וכלה בניסוח רב-תכליתי של מדיניות תיאורטית ומעשית.

כתיבה לעסקים וארגונים

מיתוג מילולי. כתיבה שיווקית טעונת השראה. בניית חזון. חתירה ליצירת מערך מבריק של כתיבת תוכן והעמדת העסק או הארגון על מלוא קומתו הייחודית.

כתיבה לאירועים מיוחדים

גיבוש יצירות חד-פעמיות עבור אירועים מיוחדים ויוצאי דופן. נאום של פעם בחיים; טקס נישואין בהתאמה אישית; יצירות אוטוביוגראפיות אמנותיות; מילות הנצחה, ועוד.

מאמרים מתחום "כתיבה לעסקים וארגונים"

מילות הנצחה: פנייה לאבלים

אבלים יקרים, אני משתתף בצערכם ומוסר את ניחומיי. מניסיוני, אני יודע כמה …

כתיבה לחתונות

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מבקשים להתחתן "בדרך שלהם".

כתיבת תוכן עסקי וארגוני

כל ארגון יש הזהות שלו, ביסודות אנחנו עוזרים לבירור הזהות.

כתיבת נאומים

בעת כתיבת נאום, אנו מבקשים להבין יחד עם הלקוח את ההקשר המלא.

כתיבת חזון ארגוני ועסקי

לכל ארגון – בין אם הוא גוף ציבורי ובין אם הוא גוף פרטי – יש החזון שלו.