כתיבת נאומים

כתיבת נאומים

בעבודה על כתיבת נאום, אנו מבקשים להבין יחד עם הלקוח את ההקשר המלא. נאום טוב הוא נאום המתאים לַמֶזֶג של מי שנושא אותו ומתאים לקהל, למעמד ולמטרה שלשמהּ הוא נכתב.

נאום טוב הוא קודם-כל נאום התפור למידותיו של נושא הנאום; עליו להיות מנוסח כך שנושא הנאום חש נוח בתוכו, מרגיש בבית במארג מילותיו ובמכלול רעיונותיו ומסריו. ממילא עבודה על נאום פירושה בראש ובראשונה בירור פנימי של הרגשות ותובנות מצד הנואֵם. ככל שהנואם מיטיב לדעת מה עליו לומר – כך נעשה הנאום יותר מגובש ואלגנטי. דברים אלה נכונים וחשובים ביתר-שאת עבור אנשים שאינם רגילים לדבר בפני קהל. האפשרות לאחוז במילים מתוך הזדהות מלאה תוך כדי נאום, מעניקה לנואם נקודת מינוף רגשית ובכוחה להפוך את הנאום לחוויה מהנה ואף מעצימה, כפי שוודאי חשו וחשים מיטב הנואמים.

ביסודות אנו נהנים מן האתגר שבכתיבת נאום לרגל כל אירוע ועבור כל מטרה. העבודה על הנאום היא תהליך של הכרות יסודית עם הלקוח, תוך כוונה למצוא עימו את רכיב ההשראה והריגוש ולהטמיעו בנאום, על-מנת להעלות אותו ממדרגת עוד נאום אל מדרגת נאום של ממש.

כתיבה אסטרטגית

גיבוש יצירות חכמות ורבות תנופה עבור אנשי מפתח, הובלה ומנהיגות, החל מנאומים וכלה בניסוח רב-תכליתי של מדיניות תיאורטית ומעשית.

כתיבה לעסקים וארגונים

מיתוג מילולי. כתיבה שיווקית טעונת השראה. בניית חזון. חתירה ליצירת מערך מבריק של כתיבת תוכן והעמדת העסק או הארגון על מלוא קומתו הייחודית.

כתיבה לאירועים מיוחדים

גיבוש יצירות חד-פעמיות עבור אירועים מיוחדים ויוצאי דופן. נאום של פעם בחיים; טקס נישואין בהתאמה אישית; יצירות אוטוביוגראפיות אמנותיות; מילות הנצחה, ועוד.

מאמרים נוספים

מילות הנצחה: פנייה לאבלים

אבלים יקרים, אני משתתף בצערכם ומוסר את ניחומיי. מניסיוני, אני יודע כמה …

כתיבה לחתונות

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מבקשים להתחתן "בדרך שלהם".

כתיבת תוכן עסקי וארגוני

כל ארגון יש הזהות שלו, ביסודות אנחנו עוזרים לבירור הזהות.

כתיבת חזון ארגוני ועסקי

לכל ארגון – בין אם הוא גוף ציבורי ובין אם הוא גוף פרטי – יש החזון שלו.

ד”ר חן יסודות

יסודות היא בית לכתיבה מתקדמת. הוקמה על ידי חן יסודות (לשעבר קלינמן) – משורר, איש הגות, איש חקר המוח לשעבר, חוקר, מרצה ודוקטור לספרות – בכדי ליצור ארגון מוביל המתמחה ביצירת תכנים בעלי ערך מוסף יוצא דופן. יסודות שמה לה למטרה ליצור איכויות יחידניות ותכנים יוצרי שינוי ולהיות מרכז מוביל ומייעץ לכתיבת תוכן.