מילות הנצחה: פנייה לאבלים

מילות הנצחה: פנייה לאבלים

אבלים יקרים, אני משתתף בצערכם ומוסר את ניחומיי.

מניסיוני, אני יודע כמה קשה לבטא את היגון, כמה בלתי-אפשרי להכיל את הלם הפטירה. אני מכיר את הבלבול ואת הדכדוך שנוצרים כתוצאה ממהומת האבדן. ובכל זאת ולמרות הכול – מייד לאחר הפטירה אנחנו נדחפים לקבל החלטות בכל הקשור להנצחת יקירינו, החלטות כמו בחירת המצבה וניסוח הכיתוב של המצבה.

הנצחת יקירינו באופן נכון ומדויק היא מקור של נחמה ומשום כך כדאי לעשותה בתבונה ובלב שלם.

 

המילים ממתיקות. הן עוזרות לנו לתת ביטוי של אמת, נוכחות של ממש, ליקירינו  שאינם עוד איתנו. המילים עוזרות לנו להביע את כל הגעגועים, ההערכה והאהבה.

לשם כך בחרתי להקדיש את המיטב-שבמיטב בכדי לעזור במלאכת ההנצחה. הכישרון הייחודי שלנו הוא להנציח במילים את יקיריכם, את העולם החד-פעמי שלהם, ולהביע כלפיהם את כל כוח רגשותיכם.

בכל מילה ומשפט אנו כותבים ביחד את שירת החיים של יקיריכם.

אנו יוצרים את מילות ההנצחה בהתאם לצורך ולרצון שלכם – החל מניסוח כיתוב המצבה, דרך כתיבת דברי הספד וכלה בכתיבת ספרי הנצחה.

אנו נפגשים ומקשיבים, שואלים, מסבירים ועונים. לאחר מכן אנו מנסחים את מילות ההנצחה ומחדדים יחד אתכם את הניסוח עד לקבלת דיוקן ההנצחה של יקיריכם.

בתוך מהומת היגון ובתוך החיפוש אחר אחיזות של נחמה, אנו עוזרים לכם להנציח את יקיריכם וחוקקים את המילים שיהיו אתכם לעולם.

שלכם, בברכת נחמה, חן יסודות

כתיבה אסטרטגית

גיבוש יצירות חכמות ורבות תנופה עבור אנשי מפתח, הובלה ומנהיגות, החל מנאומים וכלה בניסוח רב-תכליתי של מדיניות תיאורטית ומעשית.

כתיבה לעסקים וארגונים

מיתוג מילולי. כתיבה שיווקית טעונת השראה. בניית חזון. חתירה ליצירת מערך מבריק של כתיבת תוכן והעמדת העסק או הארגון על מלוא קומתו הייחודית.

כתיבה לאירועים מיוחדים

גיבוש יצירות חד-פעמיות עבור אירועים מיוחדים ויוצאי דופן. נאום של פעם בחיים; טקס נישואין בהתאמה אישית; יצירות אוטוביוגראפיות אמנותיות; מילות הנצחה, ועוד.

מאמרים נוספים

כתיבה לחתונות

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מבקשים להתחתן "בדרך שלהם".

כתיבת תוכן עסקי וארגוני

כל ארגון יש הזהות שלו, ביסודות אנחנו עוזרים לבירור הזהות.

כתיבת נאומים

בעת כתיבת נאום, אנו מבקשים להבין יחד עם הלקוח את ההקשר המלא.

כתיבת חזון ארגוני ועסקי

לכל ארגון – בין אם הוא גוף ציבורי ובין אם הוא גוף פרטי – יש החזון שלו.

ד”ר חן יסודות

יסודות היא בית לכתיבה מתקדמת. הוקמה על ידי חן יסודות (לשעבר קלינמן) – משורר, איש הגות, איש חקר המוח לשעבר, חוקר, מרצה ודוקטור לספרות – בכדי ליצור ארגון מוביל המתמחה ביצירת תכנים בעלי ערך מוסף יוצא דופן. יסודות שמה לה למטרה ליצור איכויות יחידניות ותכנים יוצרי שינוי ולהיות מרכז מוביל ומייעץ לכתיבת תוכן.